holiday1 

Pragnę poinformować, że Holiday Park&Resort  postanowił od 1.01.2022 podnieść ceny voucherów. 

Dla przypomnienia przesyłam ulotkę z obowiązującymi cenami naszych voucherów morskich i górskich z 80% rabatem, które obowiązują do końca grudniaUWAGA-  JEST BARDZO DUZO WOLNYCH APARTAMENTÓW NA 2022 ROK!!!

Nowe zamówienia w tym miesiącu proszę przesłać do 13 grudnia – dla tych , którzy chcą jeszcze papierowe vouchery na prezenty.oraz do 27 grudnia – ostateczne wpłaty.

 Dla osób, które już go posiadają lub planują nabyć przygotowaliśmy wyjątkowy prezent – Specjalną Promocję „Podwójna Radość”. Tylko teraz podwajamy każdą wpłaconą kwotę na specjalny voucher do wykorzystania w restauracjach, bistro i kawiarniach Holiday Park & Resort. Zgromadzone na Voucherze środki mogą Państwo dowolnie wykorzystać w ciągu 3 lat na wyżywienie, przekąski, napoje, alkohol, słodycze itp. Promocję dośle w odrębnym mailu.

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z 80% rabatu na pobyty w naszych Resortach, dzięki czemu za symboliczne kwoty możecie Państwo organizować wyjazdy dla swoich związkowców i pracowników. Można również dać możliwość członkom Waszego związku lub pracownikom na skorzystanie z tej propozycji tylko dla firm i zakupu przez chętnych indywidualnie voucherów.

Do wyboru mamy dwa rodzaje voucherów ważnych przez okres aż 5 lat.

W listopadzie nadal obowiązują specjalne promocyjne ceny

- tygodniowy pobyt w apartamencie nad morzem o wartości dla Klienta indywidualnego 2093 zł kosztuje  429,27 za 4 osoby

- tygodniowy pobyt w domku nad morzem o wartości dla Klienta indywidualnego 2793 zł kosztuje 552,27 za 9 osób

- tygodniowy pobyt w domku w górach o wartości dla Klienta indywidualnego 2793 zł kosztuje 552,27 za 9 osób

Wysyłam również aktualną ofertę na wypoczynek w naszych resortach

Zachęcam do zapoznania się z naszą piękną galeria gdzie znajdziecie Państwo zdjęcia ośrodków a także możliwości zakwaterowania.

Galeria: https://holidaypark.pl/galeria/zdjecia/

Filmy: https://holidaypark.pl/galeria/filmy/

Wirtualny spacer: https://holidaypark.pl/galeria/spacery/

Wszyscy klienci mogą rozpoczynać pobyty w dowolnym wybranym przez siebie dniu , także na krótsze terminy.

Załączam jeszcze informacje o pakiecie VIP. Cena dla Państwa to 552,27 =  płacimy voucherem za domek. Przykład: jeżeli ktoś chce spędzić u nas wakacje będąc Vipem nabywa 2 vouchery na domki – jeden kod wykorzystuje na pobyt a drugi na pakiet Vip.

Jestem do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Od października do każdej umowy podpisanej ze Związkiem Zawodowym wymagana jest imienna lista osób zamawiających vouchery. Należy podać jedno nazwisko osoby, na którą voucher będzie zarejestrowany i która będzie w momencie zakwaterowania.  Jeżeli ktoś kupuje vouchery dla rodziny lub znajomych to podaje nazwisko osoby, której przekazany zostanie voucher. Oczywiście nadal każdy może nabyć nieograniczoną ilość voucherów i możne być to dowolna kombinacja voucherów morskich i górskich.

Vouchery mogą zostać zrealizowane przez okres 5 lat. Morskie w dowolnych resortach nadmorskich, a vouchery górskie w miejscowości Cieplice Zdrój. Skorzystać z nich można przez cały rok, z wyłączeniem wysokiego sezonu 15.06 – 31.08 oraz weekendów: majowego i Bożego Ciała. Dodatkowo w sytuacji gór wyłączony jest również okres od 21 grudnia do końca lutego.

Przesyłam również listę do zapisów.

W związku z dynamicznym rozwojem całej sieci podaje jakie inwestycje zostaną podjęte w najbliższym czasie:

  1. Ośrodek w Cieplicach (Karkonosze). W pierwszym etapie w 2022 roku planowane jest oddanie do użytku 450 domków całorocznych, które będą położone na 15 hektarach. Docelowo na 100 hektarach powstanie około 20 tysięcy miejsc noclegowych w domkach i apartamentach (będzie to największy ośrodek w Europie) Na terenie ośrodka powstaną 3 Parki Rozrywki, które będą największe w Polsce.
  • •            Park Natura gdzie powstanie m.in. ZOO, fokarium.
  • •            Park wodny ( m.in zjeżdżalnie wodne, rzeka przygód, mała Wenecja, błekitna laguna z falami, armatki wodne, młyńskie koła)
  • •            Park rozrywek naziemnych (m.in rollercoastery, liczne karuzele , koła widokowe, diabelskie petle, kolejki górskie)

Na każdy Park będzie można przeznaczyć jeden dzień pobytu. Na terenie parków powstaną bary, bistra i restauracje. W planach jest także budowa lądowiska dla helikoptera z możliwością  lotu oraz powstanie ogrodzony park z flotą na wynajem  najbardziej  luksusowych samochodów świata (m.in.  Roys Rolls, Ferrari, Lamborgini, Bentley, Bugatti ) Za korzystanie z takich atrakcji będzie można płacić voucherami

https://muzyczneradio.pl/index.php/articles/27946/holiday-park-powstanie-w-cieplicach.html

https://jeleniagora.naszemiasto.pl/holiday-park-resort-w-cieplicach-to-bedzie-najwieksza/ar/c7-8300868

  1. W  Mielnie zostanie wybudowany kolejny ośrodek w którym znajdzie się  Park Rozrywki
  2. We wszystkich naszych  nadmorskich ośrodkach ( z wyłączeniem Niechorza) zostaną wybudowane baseny kryte i docelowo będą to ośrodki całoroczne. Już w drugiej połowie przyszłego roku zostanie oddany do użytku kryty basen w Ustroniu Morskim.

Pozdrawiam,   

Katarzyna Szudzińska

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel.: +48 507 894 934 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.